Новини

Який унітаз обрати?
 Що ж краще поставити? Тим, хто не бачить в унітазі ніякої дизайнерської родзинки і не бажає ускладнювати ремонтні роботи, більше сподобається класичний варіант унітазу для підлогового монта..
Шторка для ванни
Шторка для ванни Скляні вироби можна віднести до класичних.  Довговічність і гігієнічність скляних шторок приваблює багатьох споживачів. Такі шторки майже непомітні, повітряні і невагомі. Во..
Мийки для кухні
Кухня — це місце, де щоденно збирається вся сім’я. Тому вкрай важливо облаштувати кухню до найменших дрібниць. Зокрема, мийка відіграє вкрай важливе значення та має бути надзвичайно зручною, практично..
Ванни

Ванни

15.06.2021

Ванна - це обов'язковий атрибут і головний предмет сантехніки в будь-якому санвузлі. При цьому найчастіше, ванна виконує функцію не тільки предмета гігієни, а слугує і для релаксації. Н..

Про магазин

2016 рік
Відкрили офлайн-магазин сантехніки в м Львів. Ми швидко заручилися довірою покупців завдяки доступним цінам, великому асортименту і уважному обслуговуванню.

2017 рік
З метою розширення географії продажів ми вирішили створити онлайн-магазин. Збільшився модельний ряд сантехніки, обсяги продажів зросли в кілька разів.

Теперішній час
На нашому сайті замовляють сантехніку покупці з усіх регіонів України, нас радять друзям. «EURO САНТЕХНІКА» не зупиняється на досягнутому, ми постійно покращуємо сервіс і тішимо покупців новими ексклюзивними моделями сантехніки.

Пропонуємо великий вибір якісної сантехніки та опалення. В наявності бюджетна сантехніка, товари середнього цінового сигменту, а також ексклюзивні рішення преміум-класу. Відправляємо товари по Україні. Діє гарантія якості. Консультуємо по телефону і будемо раді бачити Вас в нашому магазині у Львові.