Мийки для кухні

Кухня — це місце, де щоденно збирається вся сім’я. Тому вкрай важливо облаштувати кухню до найменших дрібниць. Зокрема, мийка відіграє вкрай важливе значення та має бути надзвичайно зручною, практичною та надійною.

Варіанти мийок

  • Круглі, компактні, без крила
  • Квадратні / прямокутні  без крила і з боковим крилом
  • Мийки на дві чаші
  • Овальні
  • Кутові

Мийки з нержавійки

Різноманітність розмірів, кольорів та форм дозволить підібрати ідеальну модель за доступною ціною для кухні будь-якого розміру та стилю. Якісна нержавіюча сталь для мийок повинна містити 18% хрому та 10% нікелю. Таке співвідношення гарантує відмінні антикорозійні властивості сплаву та стійкість до перепаду температур. Доступна різноманітна текстура поверхні – гладка (polish / satin), фактурна (decor). Нержавіюча сталь - екологічно чистий матеріал, відповідає всім гігієнічним вимогам. Естетичні поверхні з нержавіючої сталі отримали імідж якості та надійності і є найпоширенішим варіантом кухонної мийки. Гранітні мийки для кухні 

Гранітні мийки виглядають стильно і сучасно. Велике різноманіття моделей дозволяє підбирати мийку для будь-якого кухонного інтер'єру. Доступні в різних кольорах та формах. Плюси гранітних мийок приємно здивують господинь. Вони довговічні, не бояться жодних перепадів температур та механічних впливів. Все це зумовлено тим, що такий матеріал надзвичайно надійний та якісний, стійкий до царапин та ударів. Така мийка буде тішити Вас роками, при цьому не втратить свій блиск і колір.

Скляні мийки

Ще один кухонний тренд - мийка з чашею з нержавіючої сталі і поверхнею із гартованого скла. Найпопулярніший варіант - біле та чорне безпечне гартоване скло товщиною 8 мм. На відміну від звичайного скла, воно не тріскає від перепадів температур. Стійке до царапин і сколів, тому його застосування для кухні цілком виправдане. Плюсом є гігієнічність скляної поверхні. Досконалий зовнішній вигляд такої мийки підкреслить дизайн вашої кухні.


15.06.2021

Коментарі 0