Який унітаз обрати?

 Що ж краще поставити? 

Тим, хто не бачить в унітазі ніякої дизайнерської родзинки і не бажає ускладнювати ремонтні роботи, більше сподобається класичний варіант унітазу для підлогового монтажу. А ось шанувальники мінімалізму і бажаючі облаштувати простір ванної кімнати по вищому розряду, безсумнівно, оцінять сучасні підвісні унітази. Головне, не економити на монтажі та якості інсталяції.

Купуючи унітаз, звертаємо увагу на модель, торговельну марку, кольорову гамму і розміри. Обов'язково слід перевірити цілісність і комплектність, що додаються до виробу. Механізми повинні прилягати одне до одного, вільно функціонувати і не видавати скрипучих звуків.

Варіанти унітазів

  • Підлогові унітази кріпляться до підлоги, бачок при цьому залишається зовні. Це класична, звична конструкція, проста в обслуговуванні і експлуатації. Вона буває розбірною, коли бачок окремо прикріплюється до чаші, і монолітною.
  • Підвісні унітази кріпляться до стіни за допомогою інсталяції, зливний бачок прихований за перегородкою. Ніжка у такого унітазу відсутня, і створюється враження, що він в повітрі. Сучасні підвісні пристрої користуються популярністю в інтер'єрах, оформлених в стилі мінімалізму, модерну, контемпорарі, хай-тек.

В нашому магазині Ви можете вибрати унітаз, який ідеально підійде до Вашого інтер'єру. У нас представлені унітази європейських виробників, різних кольорів, стилів, форм, тому знайти і купити естетичну модель не складно.15.06.2021

Коментарі 0