Ванни

Ванна - це обов'язковий атрибут і головний предмет сантехніки в будь-якому санвузлі. При цьому найчастіше, ванна виконує функцію не тільки предмета гігієни, а слугує і для релаксації. Незважаючи на стрімко зростаючу популярність душових кабін, більшість людей не можуть відмовити собі в задоволенні прийняти ванну.

Стальні ванни

  • Міцність і довговічність - одні з головних переваг сталевих ванн.
  • Сталеві ванни виготовляють з нержавіючої або конструкційної сталі. Вони мають емальоване покриття. Вироби з цього матеріалу вважаються максимально доступними через відносно низьку вартість.
  • Різноманіття додаткових елементів у вигляді підголівників і ручок роблять сталеві ванни максимально зручними.
  • Сталева ванна зайняла певну нішу на ринку сантехнічних виробів. Завдяки різноманітності форм і розмірів Ви можете вибрати варіант, який підійде для будь-якого інтер'єру.

З мінусів

- Швидко остигає наповнена тепла вода.

- Створює шум під час наповнення.


Акрилові ванни

  • Про акрилові ванни можна говорити довго. Вони не так давно з'явилися на ринку, але їх популярність продовжує зростати. Вони виготовляються з пластика - акрилу. Тому ці ванни дуже легкі, без проблем транспортуються і встановлюються.
  • Акрилові ванни від відомих виробників відрізняються високою якістю. Їх стінки не прогинаються при повному наповненні, а з самим акриловим покриттям нічого не відбувається навіть при використанні води з температурою 70 °.
  • Легкість формування дозволяє створювати з акрилу вироби різноманітної конфігурації. Саме цим пояснюється  широкий асортимент ванн з акрилу і їх популярність у покупців.

З мінусів

- висока вартість в порівнянні зі сталевими ваннами.

- чутливість акрилу до хімічних засобів.

Догляд за ванною 

Що стосується догляду за ванною, то він мало чим відрізняється для кожного типу. Головне - не використовувати абразивні порошки для чищення емалі і не піддавати механічним пошкодженням, тоді ванна прослужить довго, залишаючись блискучою і завжди готовою до використання.
15.06.2021

Коментарі 0